МИ ПРАЦЮЄМО!    ДОКЛАДНО >>>

(068) 149-8828 (Київстар)
(073) 149-8828 (Life)

Вітаємо!

 

На нашу країну напали московські нелюди, які руйнують міста і села і, найгірше, вбивають наших людей, українців і українок. Ми обов’язково переможемо, ми віримо в нашу армію, в наш народ, в наш спосіб життя, що не залишає шансів окупантам.

 

Ми більше 10 років працювали в Чернігові, але 28 лютого в 50 метрах від нашого офісу розірвався іскандер, що був запущений із Беларусі. Наше приміщення було зруйноване, але, на щастя, ніхто з шести людей, хто знаходився там, серйозно не постраждав.

 

Ми змогли врятувати майже усі наші приманки. Не усі, але майже усі. Ми переїхали в Тернопіль, і відновили роботу сайта. Ми відправляємо приманки «Укрпоштою» і «Новою поштою» в ті регіони України, де ці сервіси працюють.

 

В теперішніх умовах після вашого замовлення ми маємо спочатку перевірити наявність, а вже потім зможемо підтвердити замовлення і, можливо, скоригувати суму до сплати.

 

Ми намагаємося не тільки виживати, але і бути корисними країні. 10% від кожного замовлення ми переказуємо на підтримку нашої армії.

 

Ми працюємо над тим, щоб якомога скоріше перекласти сайт українською. Можливо трохи запізно, ми хотіли вже давно, але завжди віддавали пріоритет додаванню нових приманок. Зараз зробимо.

 

Ми переможемо. Тому що ми, українці, всі віримо в це і всі разом працюємо на нашу перемогу.

 

Слава армії, слава українському народу! Слава Україні!