МИ ПРАЦЮЄМО!    ДОКЛАДНО >>>

(068) 149-8828 (Київстар)
(073) 149-8828 (Life)

Класичні американські приманки здатні зачарувати будь-якого рибалку, бо окрім ефективності, надійності та якості виготовлення, вони несуть на собі відбиток історії. Дуже приємно мати у своєму арсеналі блешні та воблери, що навіть за умов шаленої конкуренції незмінно мають успіх у рибалок та очолюють рейтинги вилову риби на протязі багатьох десятирічь. Такі блешні, як Eppinger Dardevle, Red Eye, Johnson's Silver Minnow, Doctor Spoon, надихали рибалок ще у 1920-ті роки, а пізніше стали зразками для несчисленних копій. Так, наприклад, дуже популярна в Україні блешня Kuusamo Professor, що виробляється з 1960-х років, є трохи модифікованою копією Doctor Spoon, якою американські рибалки користувалися ще у 1930-ті роки. Всупереч поширеним легендам, компанії, що виробляють приманки Rapala, Mepps, Panter Martin тощо, також є американськими.

 

Спочатку ми привозили з США приманки тільки для себе — для риболовлі та колекціювання. Проте пізніше на прохання наших друзів та знайомих ми почали привозити приманки і для них. З 2009 року ми продаємо класичні американські приманки і в Україні.

 

Всі приманки, що можна побачити в асортименті магазину lures.com.ua, ghsвезені з США. Ми любимо наші блешні, тому намагаємося якомога краще продемонструвати особливості кожного екземпляру. Ми фотографуємо кожну приманку індивідуально — для того, щоб рибалки мали можливість отримати повне уявлення про її характеристики, зовнішність, кольори та стан. Також ми завжді ради відповідати на додаткові питання про кожну приманку. Окрім приманок, що вже встигли побути у рибальських скриньках, в нашому асортименті є й приманки, що пролежали десятки років у заводському пакуванні — вони помічені як «нові», хоча деякі з них дещо втратили свою свіжість. Все завжди можна побачити на фото.

 

Деякі приманки мають не найкращий товарний вигляд, однак це жодним чином не впливає на їхню ефективність, але одночасно дозволяє придбати їх дешевше. Насправді, хіба рибі не байдуже, чи є на блешні подряпини чи сколи фарби, коли приманка зачаровує її своєю фірмовою грою, що є недосягненою для новеньких китайських копій, які, до того ж, нерідко коштують дорожче?

 

В нашому асортименті — тысячі приманок. Серед них є і приманки для рибалок, і справжні рарітети, що здатні прикрасити колекції ентузіастів.

 

Асортимент поповнюється практично щоденно, тому заходьте до нас частіше. Деякі приманки, як, наприклад, блешні Seneca Little Cleo з танцівницею Hula Girl на зворотньому боці, вже не виробляються, тому з часом їх залишається все менше, тому не змарнуйте свій шанс стати власником такого екземпляру.

 

У розділі «Знижки» протягом кожної доби з'являються приманки з акціонною ціною, що є дійсною до півночі. Тому заходьте частіше і туди, бо будь-якої миті там може опинитися саме та приманка, що нужна саме вам.

 

Для постійних покупців у нас працює програма лояльності: користувачі, що зареєструвалися, після завершення замовлення отримають на свій рахунок бали знижок, що можуть бути використані під час наступних замовлень.

 

Про умови оплати та доставки можна дізнатись тут.

 

Американські приманки самі закохують у себе, і якщо ви спробуєте їх, то назавжди залишитесь їхнім шанувальником.