МИ ПРАЦЮЄМО!    ДОКЛАДНО >>>

(068) 149-8828 (Київстар)
(073) 149-8828 (Life)

 

Оплата

Після оформлення та підтвердження замовлення покупець отримує лист із номером картки та сумою до сплати. Сплатити можна в терміналах самообслуговування або відділеннях «Приватбанка», інших банків, а також за допомогою «Приват24», monobank та інших банківських застосунків.

 

 

Доставка

Швидка доставка — наш пріоритет. Мы намагаємось зробити усе, аби ви отримали ваші блешні та воблери якомога швидше.

 

Відправка товарів по Україні здійснюється щоденно о 14-00. По відправці ми висилаємо покупцю сповіщення з номером відслідковування, по якому можна визначити, де саме знаходиться відправлення в будь-який момент. Товари, що будуть сплачені після 13-00, будуть відправлені наступного дня.

 

Ми пропонуємо два варіанта доставки по Україні — за допомогою «Укрпошти» та «Нової пошти». Послуги доставки по тарифах перевізника сплачують покупці.

 

 

Об'єднання замовлень

Якщо ви зробили кілька замовлень, сповістіть нас для об'єднання всіх цих замовлень в єдине відправлення задля зменшення вартості доставки. Наприклад, ви можете написати про це у коментарі до замовлення. Чи зателефонуйте нам. Чи напишіть у Viber або поштою. Ми завжди раді допомогти.

 

 

Про післяплату (наложений платіж)

Відправка товарів з післяплатою можлива тільки «Новою поштою» і за умови попередньої оплати поштових послуг у розмірі 90 грн. Нажаль, були випадки, коли несумлінні покупці просто не приходили за своєю посилкой, не виходили на зв'язок, і нам доводилося сплачувати доставку та повернення товару. Тому попередня оплата вартості поштових послуг є вимушеним компромісом. «Укрпоштою» з післяплатою (наложений платіж) товари не відправляємо.

 

Взагалі, ми не є прихильниками післяплати. По-перше, такий спосіб доставки є дорожчим для покупця (приблизно 90 грн замість 60 грн). По-друге, ми намагаємось якомога зрозуміліше відобразити приманки на фото і завжди раді відповісти на додаткові питання по товарах, тому поупці можуть скласти повне уявлення про приманку ще до покупки.

 

Таким чином, відправлення післяплатою (наложеним платежем) можливе тільки «Новою поштою» і за умови попередньої оплати поштових послуг у розмірі 90 грн.

 

 

International shipping

We ship worldwide. International shipping is $5.5 for any order. Please write to [email protected] or to Whatsapp or Viber +380681498828 for details.