Музейний архів: Luhr Jensen Krocodile DIE #4 UV (світиться в ультрафіолеті), Карбована латунь/червоний UV - светится в ультрафиолете, 14 г, блесна коливалка (колебалка) #6228
Показати характеристики та стан
| Код товара: (SKU) | 6228 |
| Виробник: | Luhr Jensen |
| Стан: | нове |
| Вага | 14 г |
| Розмір | 6,5 см |
| Колір | Карбована латунь/червоний UV - светится в ультрафиолете |
| Країна-виробник | США |
Карбована фактура латуні на поверхні цієї 6,5-сантиметрової (2 1/2") блешні Luhr Jensen Krocodile чудово відбиває та заломлює світло. Завдяки вазі 14 г (1/2 oz) та вузькому масивному корпусу вона ідеально підходить для далеких закидів і облову придонних шарів, де зазвичай тримається лосось. Ця конкретна модель (артикул 6228) має флуоресцентну червону смужку, що світиться в ультрафіолеті, створюючи контрастний силует на глибині або в каламутній воді. Оснащення включає якісний вертлюг у передній частині для запобігання перекручуванню волосіні та трійник, оснащений червоною пелюсткою-подразником. Виготовлена фірмою Luhr Jensen & Sons у місті Гуд-Рівер, штат Орегон, ця приманка не була у використанні і зберігається в оригінальній вінтажній упаковці. Її конструкція розрахована на високі навантаження як у прісній, так і в солоній воді.
Дізнатися більше про цю приманку та переглянути схожі
Приманка, що ви шукали, вже знайшла свого власника і, можлво, навіть вже ловить рибу. Але ми підібрали для вас чудові альтернативи!
Вам також може сподобатися
Strike King
Strike King Timber King Weedless Spoon Buzz
Код товара:: 20553
б/в —
Вага: 14 г
550,00 грн
