Музейний архів: Seneca Little Cleo Crystal, Crystal (золота луска, побите скло) - рідкісний колір, 7 г, блесна коливалка (колебалка) #11405
Показати характеристики та стан
| Код товара: (SKU) | 11405 |
| Виробник: | Seneca |
| Стан: | б/в — |
| Вага | 7 г |
| Розмір | 4 см |
| Колір | Crystal (золота луска, побите скло) - рідкісний колір |
| Країна-виробник | США |
Ця блешня довжиною 4 см (1 1/2") із чітким клеймом Seneca Lure на зворотному боці — справжній раритет і частина історії американських рибальських снастей, виготовлена ще до купівлі бренду компанією Acme на початку 1980-х. Металеве тіло вагою 7 г (1/4 oz) виконане в рідкісному забарвленні Crystal (Golden Scale); гранована текстура нагадує бите скло та ефективно відблискує під час закидання чи тролінгу. Даний екземпляр з артикулом 11405 зберігся в ідеальному стані 5/5, що підкреслює надійність вінтажного американського виробництва. Глибоке гравіювання «LITTLE CLEO WIGL LURE SENECA LURE» на звороті відрізняє цю модель від пізніших серій масового випуску. Блешня є знаковим зразком дизайну середини минулого століття з оригінальною фурнітурою та дзеркальною золотистою поверхнею.
Приманка, що ви шукали, вже знайшла свого власника і, можлво, навіть вже ловить рибу. Але ми підібрали для вас чудові альтернативи!
